naudingi patarimai, kaip gyventi gražiai
Pradžia | Kontaktai | Privatumo politika

idëjos graþiam gyvenimui Decotopics

Pradžia Stilius Grožis Namai Receptai Įvairenybės
Humoras Atvirukai Šventės Vestuvės Gimtadienis Mintys

Reklama

Daugiau kelionių:


Rodo sala


Turkijos kurortai

Kelionės

medaus mėnuo Turkijos kurortuose

Medaus mėnuo Turkijos kurortuose


www.decotopics.com | www.magelanokeliones.lt


Turkija - be galo įvairi, didelė šalis, galinti pasiūlyti ir neišsemiamus kultūros lobynus, ir unikalų gamtos grožį, romantiškus paplūdimius, lankytinas istorines vietas. Tad, jei atšventę vestuves renkatės keliones, Turkija turi jums ką pasiūlyti. Draugiški šios šalies žmonės mielai pasitinka keliautojus ir atveria jiems savo šalies turtus. Čia jūsų laukia ne tik nuostabi gamta, istorinė architektūra, bet ir skanus maistas bei visa eilė pačios įvairiausios veiklos. Turkijoje praleistas medaus mėnuo paliks gražius atsiminimus visam jūsų gyvenimui.

Stambulas


Stambulas (buvęs Konstantinopolis), tai unikalią istoriją turintis miestas, didžiausias Turkijoje, esantis abiejose Bosforo sąsiaurio pusėse ir teisėtai vadinamas tiltu tarp Europos ir Azijos, tarp Rytų ir Vakarų kultūrų. Nepakartojami, ilgam įsimenantys miesto vaizdai, naktinių barų šėlsmas, daug prekybos centrų ir pramogų. Sakoma, kad Stambulas, tai lyg du viename: klasikinė Paryžiaus romantika ir egzotiškos Marakešo vilionės kartu sudėjus. Ką veikti Stambule atostogų metu tikrai suras kiekviena pora. Stambulą medaus mėnesiui renkasi poros, mėgstančios pasinerti į miesto gyvenimą ir tuo pačiu siekiančios patirti šiek tiek egzotikos.

Antalija


Antalija - populiari povestuvinių kelionių į Turkiją kryptis. Tai įspūdingas atostogomis alsuojantis miestas prie Viduržemio jūros. Gražus Antalijos uostas, kunkuliuojantis naktinis gyvenimas, puikūs kurortai, daug pramogų centrų ir restoranų, kur jaunos, ką tik susituokusios poros gali puikiai leisti laiką. Iš Antalijos patogu vykti pasigrožėti nuostabia Turkijos gamta, ji taps puikia oaze, ieškantiems magiškos ramybės.

Laros paplūdimys


Laros paplūdimys Turkijoje Lara kurortas, tai puiki vieta medaus mėnesiui Turkijoje. Čia galėsite pasirinkti prabangesnį viešbutį, siūlantį apsistoti visai šalia auksinio smėlėto paplūdimio. Laros paplūdimys yra viso labo 16 kilometrų nuo Antalijos miesto centro ir tai tikrai ideali vieta, ieškantiems ramaus poilsio po vestuvių. Tie, kas ieško ne tokių populiarių povestuvinių kelionių krypčių Turkijoje, gali rinktis Konaklį.

Konaklis


Konaklis, nedidelis tradicinis turkų miestelis, kuriame yra didelis vandens pramogų pasirinkimas. Jums tikrai patiks žavingas smulkaus žvirgždo paplūdimys. Kiris, esantis vos už 7 kilometrų nuo Kemerio, pasiūlys restoranų, kurie patenkins ir išrankiausiųjų skonį. Galėsite išsiruošti į kruizą laivu.

Kapadokija


Oro balionas virš Kapadokijos regiono Antikinis Kapadonijos regionas - ypač vaizdinga viena medaus mėnesiui. Ją daugiau renkasi gamtos grožį mokantys vertinti sutuoktiniai. Poros čia netgi gali susituokti pakilę oro balionu, skrisdami virš nepakartojamų, lyg kaminai iškilusių akmeninių uolų. Arba nusileidę į seną bažnyčią uoloje.

Bodrumas


Prie Egėjo jūros, netoli Graikijos salų esantis Bodrumo kurortas puikiai tinka atsipūsti po vestuvių šventės. Čia rasite ir triukšmingų vakarėlių, ir ramų poilsį pabėgus nuo visų, romantiškas vakarienes pajūryje leidžiantis saulei ir panašius malonumus. Poros dažnai renkasi povestuvinę kelionę, sudarytą iš kelių dienų Stambulo mieste, skrydžio ir kelių dienų Bodrumo kurorte.

Marmaris


Marmaris – labai vaizdingas uostas prie Egėjo jūros, turintis 4 kilometrų ilgio krantinę su kavinėmis, restoranais ir klubais, kuri tęsiasi palei pat paplūdimius. Be to, atostogaujant Marmaryje, jūros įspūdį sustiprina netoliese esantys ir nuo pakrantės matomi kalnai. Jei pabodo pasyvus poilsis prie jūros, galima išsiruošti į vienos dienos išvyką į gamtą, aplankyti įspūdingas grotas, karavansarajų ar pilį, pasivaikščioti, sakome, visoje Turkijoje gražiausiame Atatiurko parke.
Kiti populiarūs kurortai ką tik susitukusių porų poilsiui: Baldibi, Tekirova, Denizyaka.

Kelionė laivu


Kelionė laivu per kurortus Turkijoje Ilgam atsiminsite kartu praleistą laiką pasirinkę povestuvines keliones laivu. Vienas iš siūlomų maršrutų – 7 dienų kruizas laivu iš Bodrumo į Marmarį, apžiūrint įdomias vietas pakrantėje. Ypač graži yra turkio spalvos Bodrumo įlanka. Išplaukus iš uosto atsiveria puikūs pakrančių vaizdai, visu grožiu matosi ir pats kurortas. Plaukiant galimi sustojimai nardymui – šios Turkijos pakrantės garsėja įspūdingu povandeniniu pasauliu, arba maudytis šiltose mineralinėse versmėse prie Juodosios salos. Nuplaukę iki Marmario būtinai aplankykite Dalyano upės deltą. Tai saugomas gamtos rezervatas, kur net ir miestelyje visas gyvenimas vyksta ant vandens. Čia, upės pakrantėje, galima pasilepinti purvo voniomis. Kanalas Dalyano upę jungia su Koycegiz ežeru. Į šią vietą suskrenda daug retų rūšių paukščių, tad stebėdami juos galėsite praleisite įspūdingą vakarą.

Naudinga žinoti


Kelionės į Turkiją, palyginti, yra pigios kelionės. Tad pasirinkę medaus mėnesiui šią šalį, daugiau pinigų galėsite skirti pramogoms, romantiškoms vakarienėms ir dovanoms vienas kitam. Iš Lietuvos galima rinktis tiesioginį skrydį į Stambulą arba į Antaliją. Kitas variantas, jei apsisprendėte vykti į pietvakarinę šalies pakrantę – skristi į netoliese esančią Koso arba Rodo salą ir iš ten plaukti laivu atitinkamai į Bodrumą arba Marmarį. Šiuo atveju jūsų medaus mėnuo gali būti kelios dienos Graikijos saloje ir kelios – Turkijos kurorte. Čia kartu su savo antrąja puse praleistą laiką prisiminsite tikrai ilgam.

Kitos povestuvinės kelionės


Jus taip pat galėtų sudominti kelionės po Rodo salą (Graikija).

Parengė Vita Račkauskaitė.Remejai

Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas
2009-2022
decotopics@decotopics.com