naudingi patarimai, kaip gyventi gražiai
Pradžia | Kontaktai | Privatumo politika

idëjos graþiam gyvenimui Decotopics

Pradžia Stilius Grožis Namai Receptai Įvairenybės
Humoras Atvirukai Šventės Vestuvės Gimtadienis Mintys

Reklama

Kiti vakarėliai

kaip surengti vakarą Graikijos tema
Graikiškas vakarėlis

Kaip surengti teminį turkišką vakarėlį
Turkiškas arbatos vakarėlis

Vakarėliaigraikiško vakaro vaišės

Kaip surengti graikišką vakarėlį


www.decotopics.com | www.magelanokeliones.lt

  Ar svajojate mintimis nusikelti į Antikos laikus? Galbūt pasipuošti tunika ir sandalais, ar skelbti filosofijos išmintį lyg Sokratas. O gal šėlti nesibaigiančiuose Viduržemio jūros pakrantės vakarėliuose. Nukeliauti mintimis į tokią populiarias tarp atostogautojų Koso ir Rodo salas, kur visų laukia puikūs pliažai, mielos akiai ir jaukios gyvenvietės, nuostabi gamta, lankytinos įdomybės ir puikus naktinis gyvenimas. Šie nuostabūs atostogų kurortai jūsų laukia, jei pasirinksite keliones į Koso salą. O galbūt jau buvote Kose ir artimiausiame organizuojamame vakarėlyje norite atgaivinti įspūdžius?

  Kartais būna sunku sugalvoti teminį vakarėlį, bet Graikija yra plati ir įdomi tema, jei tik turite nuotaiką ir norą surengti kai ką išskirtinio. Romantika ir Viduržemio jūros grožis įkvėps svečius šėlti. Juk ne veltui ši įdomi ir kelis tūkstantmečius siekianti kultūra nenuilstamai vilioja turistus. Jau neminint čia augančių vaisių, gaminamo vyno, tokių populiarių alyvuogių ir fetos sūrio – ir viskas pagardinta draugiškų, mėgstančių bendrauti šios šalies žmonių priėmimu.

  Juk neveltui sakoma, kad visos Vakarų kultūros lopšys yra būtent Graikija. Ši tema tinka ir gimtadieniui, ir susitikimui, jubiliejui, netgi vestuvėms, ar tiesiog linksmam draugų susibūrimui. Ji turėtų įkvėpti kiekvieną svečią ir jis pasijus, lyg būtų pasirinkęs keliones savaitgaliui į Graikijos salas.

  Tokiam vakarėliui galima paruošti ir unikalius į ritinėlius susuktus pakvietimus, pavyzdžiui, perrištus mėlynu Graikijos vėliavą primenančiu kaspinu. Toks pakvietimas jau savaime svečiams padiktuos vakarėlio temą.

senovės graikų vyriška ir moteriška apranga
  Reikėtų pasirūpinti ir graikišku maistu, apranga ir, žinoma, dekoracijomis, kad vakarėlio vieta primintų autentišką Graikijos aplinką. Tam puikiai tiktų klasikinės Antikinės kolonos, pagamintos iš popieriaus ar papje-mašė. Galite naudoti ir graikiškas vazas, ar gipsinius biustus, tokius, kur naudoja piešdami mokiniai dailės mokyklose. Puošybai puikiai tiks ir vynuogės, lauro lapų girliandos, aliejinės lempos, vandenyje plūduriuojančios žvakės, medžiaginės drapiruotės, klasikiniai ornamentai, romėniški skaičiai. Spalvos turėtų būti balta, auksinė ir kiek mėlynos dryžių, kaip Graikijos vėliavoje.

  Vaikams taip pat patinka Graikijos tema. Berniukai ypač žavisi karių, ypač spartiečių, ar atletų tema. Mergaitės mėgsta deives primenančias tunikas. Vaikai dievina ir Trojos arklį primenančias karstynes – jei tik yra tam galimybių. Galbūt nedaug kas pagalvoja, bet atostogoms į Graikiją puikiai tinka ir kelionės su vaikais. Juk juos taip pat žavi senieji istoriniai laikai, imperatoriai. Jie ne tik iš arti pamato Antikos autentiką, apie kurią mokysis mokykloje, bet ir gali mėgautis jūra ir saule paplūdimiuose.

Kiti vakarėliai kelionų temomis


Po graikų vakaro siūlome išbandyti jų kaimynės, Turkijos, arbatos gėrimo ceremoniją!

  Parengė Vita Račkauskaitė.


Remejai

Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas
2009-2022
decotopics@decotopics.com